7.00 - 22.00 без вихідних
Замовте послугу Встановлення лічильників води просто зараз і отримайте найкращу вартість робіт із гарантією результату.
менеджер
Анатолій
Менеджер

Заміна лічильників води в Одесі

У зв’язку з постійним зростанням цін на комунальні послуги жителі Одеси і передмістя змушують себе постійно економити споживання гарячої та холодної води. Оптимальним рішенням у такій ситуації буде встановлення водомірів. А тим, у кого вже давно стоять такі лічильники, замислюються про необхідність заміни лічильників води, тому що з кожним пропущеним кубометром вони збільшують похибку під час підрахунку, що призводить до переплати за воду. Наша організація має дуже великий досвід у проведенні сантехнічних робіт, а також здійснює якісну заміну водомірів в Одесі.

Установка счётчиков воды
Вартість заміни лічильників води від 150 грн
Час робіт: 2-3 год

Але перед тим як скористатися послугами обраної організації або приватної особи, необхідно уточнити у них про наявність сертифікації на проведення таких робіт. Оскільки, неправильне встановлення може призвести не тільки до підвищених витрат на оплату, а й до повної заміни приладу. Наші фахівці пройшли ретельну підготовку і мають всі необхідні документи, які дають їм змогу проводити встановлення водомірів в Одесі.

Якісна заміна лічильників води в Одесі, тільки у нас

 • Професійність. Всі наші співробітники мають величезний досвід у проведенні будь-яких типів робіт, які пов’язані з установкою сантехнічного обладнання. Заміна водоміра є одним з основних видів робіт, які здійснюють наші майстри.
 • Ціни. У нас найдемократичніші розцінки на проведення робіт. У разі замовлення комплексної роботи з монтажу обладнання та встановлення водоміра, ціна за все буде набагато меншою, ніж при виконанні таких робіт окремо.
 • Терміни. У зв’язку з величезним штатом співробітників, ми можемо здійснювати різні роботи у кількох клієнтів одночасно. При цьому кожен з них не буде довго чекати своєї черги. Всі майстри готові до виконання замовлених робіт в будь-який час дня і ночі, а також у вихідні дні.
 • Знижки. Комплексне встановлення водомірів в Одесі, ціна набагато менша. У разі замовлення одночасної заміни лічильника гарячої та холодної води, ви отримаєте відчутну знижку за проведену роботу.

Ціни на послуги

Найменування послуги Ціна грн.
Встановлення лічильників води от 150
Встановлення лічильників води (разом із фільтром і краном) 250
Зняття або встановлення лічильників води (для повірки) 150
Виклик майстра безкоштовно При замовленні від 800 грн.

Порядок проведення робіт

Для забезпечення швидкої заміни лічильників води клієнту потрібно подбати про повне перекриття необхідного виду водопостачання і надати повний доступ до приміщення. Також потрібно звільнити приміщення, в якому проводитимуться роботи від непотрібних речей, для того щоб нашим майстрам нічого не заважало якісно виконати свої обов’язки.
Забезпечити наявність водоміра, що відповідає встановленим нормам нашого законодавства. У разі неможливості самостійного підбору лічильника, наші фахівці допоможуть вам його підібрати, виходячи з потреб і фінансового становища.

Етапи роботи:

 • Проводиться розмітка для майбутньої установки водоміра. Процес складається з проведення розрахунку необхідного матеріалу і нанесення схеми розташування всіх деталей.
 • Здійснюється врізка в наявну систему водопроводу, з установкою трійника.
 • Монтується кульовий кран для забезпечення перекриття води і фільтр елемент.
 • У визначене місце проводять установку лічильника, при цьому використовують тільки якісні витратні матеріали.
 • Після ретельного фіксування водовимірювального приладу проводиться підключення його до діючої системи водопроводу за допомогою гнучкого шланга.
 • Останнім етапом є перевірка на герметичність всіх різьбових з’єднань і стійкість до впливу тиску.
 • Ми проведемо якісну і надійну установку водомірів в Одесі, ціна вас просто здивує.
Досвідчені сантехніки сантехники
готові вам допомогти скрізь
У приватних будинках сантехника в домах
У квартирах в квартирах
У кафе та ресторанах
В офісних будівлях в офисах
На автомийках сантехника на автомойках
На заводах і фабриках сантехника на заводах
Виконані
портфолио роботи
Реальні відгуки
наших клієнтів
У меня на загородной даче возникла проблема с забитой трубой. Я обратился в сервисную компанию и на следующий день специалисты приехали и быстро, аккуратно устранили неполадку.

Теперь моя канализационная система работает как новая. Я хотел бы выразить благодарность сотрудникам компании за их оперативность и профессионализм.

В результате моего недавнего ремонта с перепланировкой возникли некоторые трудности. Одной из проблем было увеличение расстояния от стояка до мойки, что делало обычные методы прочистки труб невозможными.

Однако, когда я обратился за помощью, специалисты оперативно и профессионально решили все проблемы. Я хотел бы выразить свою благодарность за их быструю и качественную работу.