7.00 - 22.00 без вихідних
Замовте послугу Земляні роботи просто зараз і отримайте найкращу вартість робіт із гарантією результату.
менеджер
Анатолій
Менеджер

Земляні роботи в Одесі

Пропонуємо замовити земляні роботи в Одесі саме у нас. Переваги співпраці:

  • узгоджуємо всі нюанси і вартість до того, як люди розпочнуть виконання: обсяг, схема виконання, можливі труднощі, необхідність узгодження робіт з органами місцевого самоврядування;
  • оперативно працюємо в будь-яку погоду;
  • враховуємо тип ділянки для того, щоб зберегти родючість ґрунту або вирівняти його, беручи до уваги структуру ґрунту.

Вибір інструментів і методів залежить від цілей земляних робіт. Для риття глибоких траншей, котлованів використовуємо механізовані засоби. У важкодоступних місцях, на ділянках із комунікаціями – ручна праця.

Прайс на земельні роботи

Вартість робіт узгоджується з майстром на місці або в телефонному режимі.

Базова вартість земельних робіт позначена в нашому прайсі. Сума за кошторисом озвучується після узгодження всіх деталей замовлення.

Важливі деталі, що впливають на підсумкову вартість:

  • обсяг і терміни: “багато” і “швидко” вимагає організації понаднормової праці, залучення всіх наявних ресурсів, включно з технікою і людьми. Тому питання терміновості обговорюється окремо;
  • особливості ділянки: дерева, які потрібно зберегти, комунікації, які потрібно обійти, будови, під які потрібно підкопатися, – все це вимагає узгодження;
  • погодні умови, вологість ґрунту: сніг потрібно зчищати, а для переміщення мокрого ґрунту потрібно в 2-3 рази більше зусиль.

Також ви можете дізнатися діапазон вартості наших послуг, який допоможе вам зорієнтуватися у виборі виконавця. Для цього зв’яжіться з нами за вказаними телефонами.

Види послуг

Підготовка ділянки: розчищення території, корчування пнів, зняття родючого шару, розробка, вирівнювання.
Спеціалізовані послуги: копка траншей, риття колодязів і котлованів, підготовка фундаменту, облаштування насипів.
Фінальні роботи: ущільнення ґрунту, засипка траншей, влаштування насипу, навантаження землі, її вивезення.

Надаємо як частину послуг по конкретній ділянці, так і весь комплекс у будь-якому районі Одеси, в передмісті. Працюємо з підприємствами і приватними особами. Телефонуйте нам, щоб оформити замовлення земляних робіт.

Досвідчені сантехніки сантехники
готові вам допомогти скрізь
У приватних будинках сантехника в домах
У квартирах в квартирах
У кафе та ресторанах
В офісних будівлях в офисах
На автомийках сантехника на автомойках
На заводах і фабриках сантехника на заводах
Виконані
портфолио роботи
Реальні відгуки
наших клієнтів
У меня на загородной даче возникла проблема с забитой трубой. Я обратился в сервисную компанию и на следующий день специалисты приехали и быстро, аккуратно устранили неполадку.

Теперь моя канализационная система работает как новая. Я хотел бы выразить благодарность сотрудникам компании за их оперативность и профессионализм.

В результате моего недавнего ремонта с перепланировкой возникли некоторые трудности. Одной из проблем было увеличение расстояния от стояка до мойки, что делало обычные методы прочистки труб невозможными.

Однако, когда я обратился за помощью, специалисты оперативно и профессионально решили все проблемы. Я хотел бы выразить свою благодарность за их быструю и качественную работу.